Czy warto kupić Realme Techlife Robot Vacuum?

realme nie przestaje zaskakiwać i przygotowuje dla swoich klientów coraz ciekawsze produkty. Marka jest już znana z przystępnych cen i urządzeń o konkurencyjnych parametrach, większości jednak kojarzy się z telefonami lub smartch-watchami. Część osób może nie wiedzieć nawet, że realme oferuje również niektóre elementy wyposażenia smar-domu, takie jak np. Techlife Robot Vacuum.

Techlife Robot Vacuum - specyfikacja

realme Techlife Robot Vacuum jest inteligentnym sprzętem sprzątającym, który twórcy wyposażyli w nawigację opartą na precyzyjnym czujniku LiDAR. Ma również tryb mopowania, dzięki czemu uznać go można na urządzenie 2 w 1.

Odkurzacz dopasowuje się do sprzątanych powierzchni dzięki 38 precyzyjnym czujnikom. Działa sprawnie z asystentem Google i Alexa, a także wyposażony jest w czujnik automatycznego ładowania. Techlife Robot Vacuum jest przyjazny dla domowników, cechuje go bowiem niski poziom hałasu na poziomie 55 dB. Dzięki temu można spokojnie drzemać czy odpoczywać przed telewizorem, gdy on wykonuje całą pracę za nas.

Inteligentny odkurzacz od realme ma 600-ml pojemnik na kurz i akumulator o pojemności 5200 mAh. Takie zestawienie gwarantuje sprzątanie nawet dużych przestrzeni bez konieczności zatrzymywania go. System inteligentnego mapowania i nawigacji LiDAR skanuje całe pomieszczenie w zakresie 360 stopni, dzięki czemu idealnie wytycza zakres sprzątania. Pochwalić się może 98-procentową dokładnością i nawigacją inercyjną, pozwalającą na omijanie obszarów już posprzątanych czy powtarzanie sprawdzonych ścieżek sprzątania.

Przynosząc Techlife Robot Vacuum do domu można mieć pewność, że podłogi będą świecić czystością. Całą powierzchnię da się podzielić na specjalne strefy odpowiadające potrzebom wszystkich domowników. Ustawienia pozwalają też na dostosowanie poziomu ssania, prędkości działania, odpływu wody czy sekwencji czyszczenia. Wisienką na torcie jest obsługa zdalna, dzięki której sprzątanie można rozpocząć jeszcze przed powrotem do domu, by później móc już tylko odpoczywać i spędzać spokojnie czas z rodziną w czystym otoczeniu.

Ile kosztuje Techlife Robot Vacuum?

Cena to jeden z największych plusów realme Techlife Robot Vacuum. Inteligentny odkurzacz sprzedawany jest przez producenta w tzw. zestawie mopującym. Oprócz urządzenia klient dostaje również pojemnik na wodę, 2 wielorazowe nakładki mopujące oraz 10 nakładek jednorazowych. Cały zestaw można kupić w Realme Shop za niecałe 1300 zł (https://realmeshop.pl/produkt/realme-techlife-robot-vacuum).

Czy kupno Techlife Robot Vacuum się opłaca?

Jak zwykle w takich przypadkach, ocena opłacalności zakupu zależy w głównej mierze od klienta. Bez wątpienia Techlife Robot Vacuum jest interesującą propozycją na rynku inteligentnych robotów sprzątających. Nie kosztuje fortuny, tak jak produkty największych marek, a oferuje imponującą gamę funkcjonalności.

Stosunkowo niska cena wiąże się jednak zawsze z pewnymi niedociągnięciami i koniecznością pójścia na ustępstwa. Dostajemy produkt nieco niższej jakości, ale zaoszczędzone pieniądze możemy wydać na wszystko, co tylko chcemy. Najważniejszy jest zatem stosunek jakości do ceny, a ta kwestia zawsze u realme stoi na pierwszym miejscu.

Ten i inne produkty możecie znaleźć u oficjalnego Polskiego dystrybutora realme: https://realmeshop.pl

Kategorie: Biznes i Firma,

Autor

Ambroży Kotarski

Instytut Rynku Kapitałowego