System na spadające kursy – poznaj jego charakterystykę

Wielu graczy zastanawia się jak grać, by wygrać. Oczywiście nie ma jednego i to dobrego sposobu. Zawsze najlepiej zachować umiar oraz wybrać najlepszy system. Dzisiaj przyjrzymy się jednemu z nich, a mianowicie systemowi na spadające kursy. Oto, co warto wiedzieć.

System na spadające kursy – krótko i na temat

Pewnie nieraz zauważyliście, że doszło do spadku kursu na jedną z drużyn. Otóż musicie wiedzieć, że jeżeli dochodzi do spadku kursu np. na faworyta to oczywiście niesie to za sobą swoisty system kuli śnieżnej, czyli dochodzi do spadku opcji zależnych. Zatem może zmienić się kurs do przerwy itp. Zazwyczaj spadek kursów rozpoczyna się u bukmacherów azjatyckich, a to za sprawą wyższych limitów, które tam obowiązują. Jak można się domyślić, gracze, którzy obstawiają wysokie stawki nie robią tego bez limitu, czyli zwyczajnie coś musi być na rzeczy i właśnie taką sytuacje można wykorzystać, jeżeli twój bukmacher zwyczajnie zapomni zmienić kurs. Jego błąd daje ci możliwość większej wygranej.

Przyczyny spadków kursów – poznaj najważniejsze informacje

Jak wiadomo nic nie dzieje się bez przyczyny, zatem, gdy kursy zaczynają "szaleć" i bardzo szybko spadać to znak, że coś jest na rzeczy. Dlatego tak ważne jest by obserwować azjatyckich bukmacherów. Oczywiście przyczyn takiego stanu rzeczy może być całkiem sporo, ale zawsze musicie pamiętać, że system na spadające kursy nie daje wam 100% pewności wygranej, gdyż nagły spadek kursu może być zwyczajną plotką, bądź też umyślnym fake newsem. Jednak warto wiedzieć, że najczęstszą przyczyną takiego stanu rzeczy jest insider, a pod tym pojęciem kryje się jakaś ważna informacja, która dotyczy meczu. Insider powinien pochodzić z pewnego źródła, zatem od danego zawodnika, czy też osoby blisko związanej z daną drużyną Insider może również dotyczyć informacji o wystawieniu rezerwowego składu, czy ciężkiej kontuzji, której uległ zawodnik, a wyklucza go ona z danego spotkania, choć informacja jeszcze nie doszła do mediów. Warto tutaj wiedzieć, że często na wynik meczu ma wpływ sytuacja drużyny i współpraca z trenerem, a jeżeli panuje tam konflikt to oczywiście zwiększa się szansa, że owa drużyna zwyczajnie przegra spotkanie. Kolejną przyczyną dużego spadku kursu może być masówka. Ma to miejsce wtedy, gdy na skutek plotki gracze masowo obstawiają mecz i to na dużą skalę.

Jak grać w system na spadające kursy?

Tutaj odpowiedź jest bardzo prosta. Otóż jeżeli poznasz insider'a to oczywiście możesz tę informację wykorzystać, podobnie jeżeli zauważysz, że na rynku azjatyckim doszło do szybkiego spadku. Musisz wiedzieć, że pierwsze kursy spadają u bukmacherów azjatyckich, a następnie u tych, którzy oferują duże limity, dopiero potem na giełdzie zakładów, a na końcu w Europie. Zatem masz szansę na ugranie całkiem dużej sumy. Spadające kursy u bukmachera możesz wykorzystać obstawiając je wcześniej, ale z zamiarem zostawienia jako valuebet. Możesz również później odsprzedać je z zyskiem na giełdzie zakładów.

System na spadające kursy – grać, czy nie grać?

Otóż musisz wiedzieć, że spadające kursy u bukmachera azjatyckiego zazwyczaj nie dzieją się bez powodu. Zatem zazwyczaj typerzy grający na bardzo wysokich stawkach są w posiadaniu ważnej informacji, która w realny sposób może wpłynąć na wygraną.  Oczywiście, jeżeli owy surebet zostanie zauważony przez bukmachera to jak nietrudno się domyślić ściągnie on zakład, czyli liczy się Twoja szybka reakcja. Niestety system na spadające kursy ma też swoje wady, a mianowicie ciężko zdobyć prawdziwą informację, która miałaby realny wpływ na wynik spotkania. Często możecie mieć do czynienia z tzw. fake newsami, czyli zwyczajnie nieprawdziwymi informacjami. Zatem do wszystkiego należy podchodzić z umiarem i nigdy nie grać na najwyższych stawkach, które w znaczący sposób doprowadziłyby do strat finansowych, które będą dla Ciebie, czy twojej rodziny odczuwalne.

System na spadające kursy ma niewątpliwie wiele zalet. Ale pamiętajcie, żeby nigdy nie płacić za insidery. Jeżeli ktoś zaproponuje wam takową informacje za określoną kwotę pieniędzy to na 99,9% chce was zwyczajnie oszukać. Najlepiej zaufać sobie i sprawdzać rzetelnie rynki bukmacherów azjatyckich.

 

Kategorie: Finanse,

Autor

Ambroży Kotarski

Instytut Rynku Kapitałowego