Drukarnia JKB Print. Zdalnie czy stacjonarnie, czyli jak zamawiać, aby zaoszczędzić czas

Często decydujemy się na dane rozwiązanie, ponieważ przyzwyczailiśmy się do określonego typu współpracy. Nowe możliwości zachęcają do weryfikacji starych przyzwyczajeń.

Produktywne zarządzanie czasem w Twoim biznesie

Stacjonarne drukarnie były przez długie lata niemal jedyną opcją druku materiałów reklamowych. Realizacja zamówienia wiązała się częstymi wizytami pod określonym adresem. Kiedy mamy sporo wolnego czasu, wizyta w drukarni w celu omówienia szczegółów zamówienia mogłaby być nawet przyjemna. Niestety współczesne tempo produkcji informacji, w tym także reklamowych, nie daje czasu na oddech. Szukamy szybkich rozwiązań, najlepiej sprawdzonych, a decyzje chcemy podjąć od razu. Drukarnie internetowe takie jak drukarnia JKB Print wymagają wizyty jedynie na witrynie internetowej. Pozwala to lepiej wykorzystać czas pracowników, ponieważ szczegóły zamówienia określa klient przez formularz. To przekłada się na szybszy czas realizacji, niż jest to w przypadku drukarni stacjonarnej.

Zapomniałeś wysłać projektu do realizacji? Żaden problem

Drukarnie stacjonarne funkcjonują w określonych godzinach. Drukarni internetowych to nie dotyczy. Jeżeli dopinamy szczegóły jakiejś kampanii do późnych godzin nocnych, nic nie stoi na przeszkodzie, aby od razu wysłać projekt do realizacji. Nie musimy czekać, aż otworzą się drzwi. Dzięki witrynie internetowej zamówienie możemy realizować zdalnie, nawet za pośrednictwem smartfona. Wycenę otrzymamy w najbliższym możliwym czasie. Brak konieczności fizycznej obecności w celu realizacji zamówienia ma szczególne znaczenie dla zachowania społecznego dystansu. Jeżeli akurat potrzebujemy materiałów w okresie, w którym szczególnie musimy zadbać o zdrowie swoje i swoich najbliższych, korzystanie z usług zdalnych będzie najrozsądniejszym wyborem, który nie naraża nikogo na ryzyko infekcji.

Drukarnia JKB Print – nie ryzykuj, postaw na jakość

Liczba drukarni internetowych widocznych w sieci stawia przed trudnym wyborem osoby, które nie korzystały jeszcze z żadnej z nich. Komu zaufać? Jeżeli zależy nam na profesjonalnym podejściu do klienta, wysokiej jakości usługach, łatwości i przejrzystości komunikacji, drukarnia JKB Print będzie oczywistym wyborem. Dzięki stale udoskonalanej procedurze obsługi zleceń proces realizacji zamówienia przebiega niezwykle sprawnie. Szeroka oferta i bogate doświadczenie fachowego personelu w połączeniu z rozbudowanym parkiem maszynowym przekłada się na precyzję wykonania i terminowość. Bezpośrednia współpraca z firmą kurierską zapewnia bezpieczeństwo i szybkość w dostarczaniu towaru. Można ryzykować, ale można też wybrać drukarnię JKB Print.

Kategorie: Biznes i Firma,

Autor

Ambroży Kotarski

Instytut Rynku Kapitałowego